kampanya

Teslimat Koşulları

TESLİMAT BİLGİLERİ

Aynı Gün Kargo 
Yurt dışı gönderileriniz de yurt içi gönderileri gibi aynı gün adresinize gönderilmektedir. 
 
Hafta içi saat:15:00'ye kadar yapılan tüm alışverişler aynı gün, Cuma saat:15:00'den sonra ve hafta sonları yapılan alışverişleriniz Pazartesi günü adresinize kargolanmaktadır.
 
10 ile 25 Gün İçerisinde Teslimat
Yurt dışı adresiniz için vereceğiniz siparişinizin teslimat süresi, sipariş ettiğiniz ülke'ye göre değişkenlik göstermektedir. En erken 10 - 25 iş günü  içerisinde kargonuz teslim edilmiş olacaktır.
  
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Tüm Yurt içi  100 TL  ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo uygulanmaktadır. 100 TL 'nin altında yapacağınız alışverişlerde kargo bedeli, anlaşmalı kargo ile uygun fiyata gönderilecektir.  Tüm Yurt Dışı ülkelerinden yapacağınız 250$  ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo uygulanmaktadır. 250$'nin altında yapacağınız alışverişlerde kargo bedeli, teslimat adresi olarak seçilmiş olan ülke'ye göre farklılık göstermektedir teslimat bilgilerinin girildiği adres sayfasında seçilmiş olan ülke'ye göre kargo bedeli görülebilmektedir.
  
  
Ödeme Şekilleri;
Yurt dışından yapacağınız alışverişlerinizde ödeme kredi kartınız ile tek çekim olarak gerçekleştirebilir, Western Union aracılığı ile veya havale yöntemi ile kayıtlı olan Banka hesabımıza alışveriş toplamını aktarabilirsiniz. 
Yurt dışından yapılacak alışverişlerde, kapıda ödeme sistemi ile sipariş verilememektedir. 
 
Değişim & İade;
Yurt dışı adresinden yapacağınız alışverişlerde değişim ve iade süresi 7(yedi) gündür. 7 gün içerisinde yapacağınız iade ve ya değişimlerde kargo bedeli/bedelleri tarafınıza ait olacaktır.
Yaptığınız alışverişte bulunan ürün/ürünlerin  kusurlu olmasından dolayı talep edeceğiniz iade ve ya değişimlerden doğacak kargo bedeli/bedelleri tarafımızca karşılanacaktır.

İade ve ya değişim işleminizi başlatabilmek için site içerisindeki iletişim bölümünün açıklama kısmını doldurup mesaj atarak değişim işlemi hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade ve ya değişim işleminin yapılabilmesi için iade ve ya değişimi yapılacak ürün/ürünlerin; hiç kullanılmamış, etiketi zarar görmemiş ve beraberinde gönderilen kutu ve aksesuarlarına zarar gelmemiş olması gerekmektedir. Belirtilen şartlara uygun olmayan ürün/ürünlerin iade ve ya değişim işlemleri gerçekleştirilememektedir

Yurt dışı gönderimlerinde gönderim yapılan ülkenin gümrük mevzuatına tabi olunabilinir. Nadiren yaşanılan bu tarz bir durumda kargo'nun gümrükte bekletilmesinden dolayı seramoda.com sorumluluk kabul etmez. Böylesi bir durumda doğabilecek gümrük masrafları da müşteri tarafından karşılanacaktır.

Ürünün gümrükten alınmaması durumunda kargo ve navlun ücreti müşteriye iade edilecek tutardan düşülecektir.

Yurtdışı siparişlerde ürünü kapıda kabul etmeme durumunda vergilerle birlikte tüm ücret müşteriye yansıtılır.